Hizmetlerimizi ve Özelliklerini Tanıyalım

Bağlı bulunduğumuz mevzuata uygun olarak tamamen siz değerli temsilcilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda geliştirdiğimiz, genişlettiğimiz ve genişletmeye devam ettiğimiz ürün yelpazemizi aşağıdan tanıyalım.

Fatura Ödeme

Fatura Ödeme

Sorgula

Sorgulamalarımız anlaşmalı olduğumuz banka ve kurumların alt yapsını kullanarak çalışmakta ve güncel borçları görünmektedir.

Seç

Sorgulamanıza dönen borçların son ödeme tarihi, fatura numarası ve borç tutarına göre müşterinizin ödenmesini istediği fatura ya da faturaları seçebilirsiniz.

Öde

Sistemimizden ödediğiniz faturalar seçtiğiniz kurum online ödeme alt yapısına sahip ise ödemeniz anında iletilmektedir eğer offline ödeme alt yapısına sahip ise bir sonraki iş gününde mutabakat yapılmaktadır.


Sorgula

SGK - Bağkur sorgulamarımız anlaşmalı olduğumuz bankaların alt yapısı ile Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan güncel olarak sorgulanmaktadır..

Seç

Sorgulamanıza dönen borçların son ödeme tarihi, borç tutarı, SGK Sicil No ve ya Bağkur Kimlik numarasına göre müşterinizin ödenmesini dönem borcunu ya da borçlarını seçebilirsiniz.

Öde

Sistemimizden ödediğiniz dönem borçları anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile online olarak Sosyal Güvenlik Kurumu'na iletilmektedir.

SGK & Bağkur Ödeme


SGK - Bağkur Ödeme

MTV - Trafik Cezası Ödeme

MTV - Trafik Cezası Ödeme

Sorgula

MTV - Trafik Cezası sorgulamarımız anlaşmalı olduğumuz bankaların alt yapısı ile Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan güncel olarak sorgulanmaktadır.

Seç

Sorgulamanıza dönen borçların son ödeme tarihi, borç tutarı, gecikme zammı tutarına göre müşterinizin ödenmesini vergi ve cezaya ait borcu ya da borçları seçebilirsiniz.

Öde

Sistemimizden ödediğiniz vergi borçları ya da trafik cezaları anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile online olarak Gelir İdaresi Başkanlığı'na iletilmektedir.