Temsilcilik Hakkında

Temsilcimiz olmak için öncelikle size uygun çalışma modelini aşağıda tanıttığımız iş modellerinden seçiniz.

Uygulamalar

Mevcut işlemenize artı müşteri portföyü ve artı kazanç sağlamanız FaturaTim uygulamaları ile kolay ve mümkün.

Franchising

Ana faaliyetimiz olan fatura tahsilatının yanı sıra çözüm ortaklarımız ile hazırladığımız ve genişletmekte olduğumuz ek hizmetleri de sunarak kazancınızı arttırmak FaturaTim ile mümkün.

POS Terminali

GPRS/Ethernet seçenekli pos terminalleri kullanmak bilgisayara, yazıcıya, dekonta gerek kalmadan en kolay tahsilat gerçekleştirnin en pratik yoludur.


İş Modellerimizi Tanıyalım

Bilgisayar İle Fatura Tahsilatları

Temsilcimiz olmanız halinde tarafınıza verilecek web portalını iş yerinizde bulunan veya satın alacağınız bir pc ile yani küçük bir yatırım ile kolayca fatura tahsilat aracılık işini yaparak işletmenize ek gelir ve yeni müşteri portföyü kazandırabilirsiniz.

Tablet İle Fatura Tahsilatı

Web portalımızı bir bilgisayar ile kullanabildiğiniz gibi tamamen tablete uyumlu şekilde de kullanabilmektesiniz. Eğer işletmenizde bir bilgisayarınız yok ve bir tablete sahip yada tablet kullanmak isterseniz tablet uyumlu uygulamamızı kullanarak fatura tahsilatına aracılık hizmeti verebilmektesiniz.

Telefon İle Fatura Tahsilatı

Web portalımızı bilgisayar ve tablet ile kullanabildiğiniz gibi bir akıllı telefona sahip iseniz fatura tahsilat aracılık hizmetini bir android yada ios işletim sistemli telefon ile yapabilir yada işlerinizi her zaman telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
Uygulamalar


Franchising İş Modeli

Tüm Kurumların Fatura Tahsilatları

Franchising İş Modelimiz ile Türkiye genelinde fatura tahsilatı aracılık hizmeti üzerine müşterilerinize kendilerini rahat ve güvende hissettirecek en kurumsal tahsilat alp yapısını sunma olanağı vermekteyiz.

Yetkili Acenta İşlemleri

Çözüm ortağımız ile birlikte geliştirdiğimiz yetkili acenta işlemleri hizmetini de yaparak Otel, Tur, Bilet satış aracılık hizmetleri gibi faaliyetleri de yürüterek ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Kurum Abonelik İşlemleri

Çözüm ortağımız olan kurum ve kuruluşların tarafınıza vereceği yetki dahilinde abonelik başvuru işlemlerini yaparak kazanç elde edebileceksiniz.


GPRS POS Terminali

GPRS Pos Terminalleri kullanmak bilgisayara, yazıcıya, dekonta gerek kalmadan taşınabilir özelliği ile dilediğiniz yerde tahsilat gerçekleştirmenin en pratik yoludur. Bu pos terminali ile müşterilerinize kendi kredi kartları ile tahsilat imkanı sunmanın avantajını kullanabilmektesiniz.

Ethernet POS Terminali

Ethernet Pos Terminalleri kullanmak bilgisayara, yazıcıya, dekonta gerek kalmadan işletmenizde bulunan internetiniz ile kablolu bağlantı yaparak tahsilat gerçekleştirmenin en pratik yoludur. Bu pos terminali ile müşterilerinize kendi kredi kartları ile tahsilat imkanı sunmanın avantajını kullanabilmektesiniz.

POS Terminali